מחירון קידום אתרים

אם יש לכם אתר אינטרנט עסקי וחשבתם לקדם אותו בגוגל, מחירון קידום אתרים יעזור לכם לתכננן את האסטרטגיה לשיווק וקידום העסק שלכם.

קידום אתרים אורגני עולה לא מעט אם מסתכלים על המחיר בלבד ללא רקע או הבנת השירות.

אחרי שלומדים את מהות השירות ואת התוצאות שקידום אתרים אורגניי יכול להביא – מחירון קידום אתרים  שלפניכם יראה לכם אפילו נמוך מדיי, ביחס לתועלת שלו.

אז אם יש לכם עסק ואתר אינטרנט לעסק – מחירון קידום אתרים שלהלן יעזור לכם לבחור את המסלול הנכון:

  • 1000 ש"ח – קידום אתרים אורגני בגוגל, קידום אתר תדמית, קידום אתר לעסק קטן
  • 2000-4000 ש"ח – קידום אתרים בקטגוריות עם תחרות רבה בגוגל
  • 5000 ש"ח – קידום אתרים בחו"ל

אנחנו אוהבים לומר – מחיר קידום אורגני זה הסכום שתהיו מוכנים להשקיע באתר אינטרנט שיביא לכם כסף, כדי שתוכלו להמשיך ולהשקיע בקידום האתר וגם להרוויח כמובן.

כפי שאתם רואים, מחירי קידום אתרים נעים בין אלף לחמשת אלפים שקלים בחודש לממוצע, כאשר יש גם אפשרות לקידום עסקים בגוגל רק ב-50 ש"ח בחודש.

הדרך הטובה ביותר לקבל הצעת מחיר לקידום אתר זה ליצור קשר עם מספר חברות לקידום אתרים ולבקש הצעת מחיר מותאמת אישית לעסק שלכם.

זכרו: מחירון קידום אתרים מתבסס בדרך כלל על סוג הביטויים שצריך לקדם. ביטויים אלה מייצגים טרנדים בחיפוש במנוע החיפוש גוגל, ובאמצעות הביטויים לקידום (מילות מפתח) קל יותר להבין איזה מחיר צריך להשקיע בקידום האתר.

קידום של ביטויי חיפוש תחרותיים כמו "דלתות פנים" , "דילים אילת" או "קידום אתרים" יעלו החל מ – 3000 ש"ח לחודש (אם לא יותר) וביטויים קלים יותר, כמו "תיקון טריסים כפר תבור" יעלו עד 1000 ש"חץ

מחירון קידום אתרים שבעמוד זה הינו מחירון משוער ואינו לוקח בחשבון את המידע הבא: סוג האתר, וותק האתר, מיקום נוכחי בגוגל, כמות מילות מפתח לקידום, סוג מילות מפתח, אתרים מתחרים ועוד.